AKM Gdańsk.
odwiedzono nas:
252043 razy
od 21-06-2016.
POLSKI    ENGLISH
AKM na facebook'u

Wspierają nas:

Żaglownia Bryt Sails.
Sklep Wind.
Wydawnictwo MARPRESS.

 Lista aktualnych ogłoszeń AKM
   

2021-04-10   Termin wodowania
     

Po podsumowaniu wypowiedzi Czonków Klubu i Rezydentów, zarówno w Strefie Klubowicza jak i w mailach, zdecydowana większość opowiedziała sie za wcześniej ogłoszonym, kwietniowym terminem wodowania.

Zarząd potwierdza  informację, że wodowanie jednostek odbędzie się 24 i 25 kwietnia 2021 roku. W sobotę 24 kwietnia wodowanie jednostek stacjonujących na terenach zielonych, w niedzielę 25 kwietnia wodowanie jednostek stacjonujących na płycie przy nabrzeżu oczepowym.

Kolejnośc wodowania oraz plan postoju jednostek na wodzie w sezonie 2021 zostanie podany na stronie klubowej do 21 kwietnia. Z uwagi na sytuację pandemiczną wytyczne organizacyjne wodowania opublikowane będą również na stronie klubowej w przyszłym tygodniu. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie wytycznych.

Przypominamy również, że do wodowania należy uregulować wszelkie zobowiązania finansowe wobec Klubu pod rygorem odmowy wodowania jednostki.

Wpłat mozna dokonywać na konto klubowe lub do Bosmana Klubu. Armatorzy proszeni są z uwagi na pandemię o wcześniejsze uregulowanie opłat za wodowanie jednostki u Bosmana Klubu. Cennik będzie dostępny u Bosmana.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2021-04-08   Termin wodowania
     

Ze strony kilku Członków Klubu z uwagi na obostrzenia i nienajlepszą pogodę jest sugestia o przesunięcie terminu wodowania na 8 i 9 maja. Proszę o wypowiedzi w tej sprawie w Strefie Klubowicza do soboty - musimy uzgodnić przesunięcie terminu dźwigu.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2021-03-30   Nadanie tytułu Honorowego Członka PoZŻ
     

Sejmik Pomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w dniu 28 marca podjął przez aklamację uchwałę o nadaniu tytułu Honorowego Członka Pomorskiego Związku Żeglarskiego naszej Koleżance klubowej Krystynie Chojnowskiej - Liskiewicz. Jest to drugi żeglarz po prof. Bolesławie Mazurkiewiczu uhonorowany tym tytułem przez PoZŻ. Koleżance Krystynie składamy serdeczne gratulacje.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2021-03-04   Termin wodowania jednostek
     

Zarząd informuje, że planowany termin wodowania jednostek to 24 i 25 kwietnia 2021. W przypadku zmian wynikających z aktualnej sytuacji pandemicznej będziemy informowac z kilkudniowym wyprzedzeniem.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2020-10-18   Plan postoju zima 2020
     

Poniżej znajdują się plany postojowe jachtów:

  1. Beton - plan postoju jesien 2020
  2. Trawa piersza połowa
  3. Trawa druga połowa
informację dodał: Administrator
 Akademicki Klub Morski w Gdańsku, adres korespondencyjny: ul. Stogi 18, 80-642, Gdańsk - Górki Zachodnie, NIP 584-02-54-136, e-mail:akm@akm.gda.pl