AKM Gdańsk.
odwiedzono nas:
75848 razy
od 21-06-2016.
POLSKI    ENGLISH
AKM na facebook'u
AKM na też celebruje.

 Wyniki jachtów klubowych z regat w roku 2013

I Jesienne Regaty w siną dal
Termin:28-29 września 2013
Trasa:Wisła Śmiała -Hel - Wisła Śmiała
Miejsce Typ Nazwa jachtu Prowadzący Dzień I Dzień II Suma punktów
Czas Punkty Czas Punkty
1Albin VegaMatildaJakub Marjański2475150510
2Böstrom B31 Mk IITigernGrzegorz Brodowski264415059
3Tur 84La MerMarcin Cegielski283315647
4-MonamiMarian Pawlisz330222046
5SetkaGringoŁukasz StawskiDNF015644
6NefrytGoplanaRobert NapiórkowskiDNF019033

Puchar 6 Piw AMBER 2013
Termin:07,14,21,28.09.2013
Trasa:Zatoka Gdańska
IWCNr na żagluNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
0,8015POL 8728SerinaKorneliusz Packi10
1,0081POL 5215Duży PtakKrzysztof Paul22
0,8385POL 33DiamentPaweł Hryniewicz28

IV Jesienne Regaty o Butelkę Rumu Komandora Klubu 2013
Termin:21 września 2013
Trasa:Wisła Śmiała, Zatoka Gdańska
Miejsce Typ Nazwa jachtu Prowadzący Czas Miejsce po przeliczeniu
1Böstrom B31 Mk IITigernGrzegorz Brodowski02:011
2D-24AfinorMarcin Danielewicz02:025
3setkaGringoŁukasz Stawski02:058
4VingoTjornJacek Krzystowski02:122
5Dufor 2800Mea ReginaJerzy Orężak02:144
6NefrytGoplanaRobert Napiórkowski02:186
7-MonamiMarian Pawlisz02:197
8Ocean 900 (modyfikowany)FavoritaJuliusz Krzystowski02:213
-Tur 84La MerMarcin Cegielski-DNF
-D-24TensorPiotr Krzemiński-DNF

XXXV REGATY O PUCHAR OBROŃCÓW WESTERPLATTE 2013
Termin:31.08-01.09.2013
Trasa:Zatoka Gdańska
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
ORCDUŻY PTAKKrzysztof Paul1
KWRDUŻY PTAKKrzysztof Paul3

Międzynarodowe Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski
Termin:20-22.08.2013
Trasa:Bałtyk - okolice Darłowa
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
ORCDUŻY PTAKKrzysztof Paul1

POLONEZ CUP RACE 2013
Termin:13-16.08.2013
Trasa:Świnoujscie-Christianso-Świnoujscie
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
Single handed KWRMatildaJakub Mariański10
Single setkaGringoŁukasz StawskiDNF
KWR DoubleCzarny BonawenturaJan i Ewa KłosowscyDNF
Open I DoubleBig WigwamMagdalena Stefanowicz - Filip Fiolka8

II Regaty o Puchar Korsarza
Termin:20.07.2013
Trasa:Zatoka Gdańska
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
KWRDUŻY PTAKKrzysztof Paul4

Regaty o Puchar STS Generał Zaruski
Termin:13-14.07.2013
Trasa:Zatoka Gdańska
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
KWRDUŻY PTAKKrzysztof Paul1
Turystyczne do 9 LOASERINAKorneliusz Packi1
KWRMały PtakJerzy Chodakiewicz4

Timberland Nord Cup 2013
Termin:5-7.07.2013
Trasa:Zatoka Gdańska
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
KWRDUŻY PTAKKrzysztof Paul1
KWRMały PtakJerzy Chodakiewicz9

Puchar Komandora YKP Gdynia
Termin:22-23.09.2013
Trasa:Zatoka Gdańska
GrupaNr na żagluNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
KWRPOL 5215Duży PtakKrzysztof Paul1
KWRPOL 193Mały PtakJerzy Chodakiewicz4

Żeglarski Puchar Trójmiasta ElJacht Cup
Termin:15-17.06.2013
Trasa:Górki Zach.- Bałtijsk - Górki Zach.
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
KWRDUŻY PTAKKrzysztof Paul4

Regaty o Puchar Mariny Gdańsk
Termin:15-16.06.2012
Trasa:Zatoka Gdańska
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
KWRMały PtakJerzy Chodakiewicz8

Żeglarski Puchar Trójmiasta
Termin:24-26.05.2013
Trasa:Zatoka Gdańska
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
ORCDUŻY PTAKKrzysztof Paul5
KWRDUŻY PTAKKrzysztof Paul8

Wewnętrzne Regaty o Puchar Komandora Klubu 2013
Termin:25 maja 2013
Trasa:Zatoka Gdańska
Miejsce Typ Nazwa jachtu Prowadzący Czas bezwględny
bezwględne po przeliczeniu
5 1Nefryt modyfikowanySindbadTadeusz Stawski157'00''
1 2B 31TigernGrzegorz Brodowski121'00''
3 3Dufor 2800Mea ReginaJerzy Orężak69'00''
4 4Dufor 24AfinorMarcin Danielewicz143'56''
2 5Albin VegaSerinaKorneliusz Packi122'50''
  Tango 780 FamilyErminusPiotr WajchtDNF
  Conrad 600Panna RadosnaCezary SzymanekDNF
  Dufor 24TensorPiotr KrzemińskiDNF

Ostatnia aktualizacja: 22-09-2014
 Akademicki Klub Morski w Gdańsku, adres korespondencyjny: Skrytka pocztowa 15, 80-213 Gdańsk 13, NIP 584-02-54-136, e-mail:akm@akm.gda.pl