AKM Gdańsk.
odwiedzono nas:
165389 razy
od 21-06-2016.
POLSKI    ENGLISH
AKM na facebook'u

Wspierają nas:

Żaglownia Bryt Sails.
Sklep Wind.
Wydawnictwo MARPRESS.

 Lista pięciu ostatnio opublikowanych ogłoszeń AKM
   

2019-08-13   Mistrzostwa Polski Załóg Dwuosobowych
     

Gratulujemy sukcesu Koledze Jakubowi Marjańskiemu, który z zalogantem Arturem Burdziejem zdobył Mistrzostwo Polski Załóg Dwuosobowych na jachcie "Busy Lizzy". Regaty zakończyły sie morskim, długim przeszło 200 milowym wyścigiem w niedzielę 11 sierpnia 20198 roku.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-08-12   Zdjęcia z imprezy Dacron70 2019 są już dostępne.
     

Fotorelacja w naszej galerii http://www.akm.gda.pl/index.php?cat=galeria2019

informację dodał: Administrator

2019-08-05   Zapraszamy na Regaty Dacron 70 - 10-11.08.2019
     

Zapraszamy na kolejną edycję imprezy żeglarskiej w naszym Klubie 10-11.08.2019

Nasze regaty są częścią cyklu regat Pucharu Zatoki Gdańskiej. Zapraszamy każdą jednostkę posiadającą  świadectwo KWR ,ORC zaprszamy również jednostki nie posiadające świadectw KWR lub ORC do walki w klasie OPEN.

W sobotę trasa regat to długi wyścig na akwenie zatoki , a w niedziele na rozlewisku Wisły.

Wstępne zgłoszenia do regat można telefonicznie : Wiesław Jasiński 501135279.

Właściwe zapisy do regat i opłaty w piątek 9.08.2019 od godz. 18:00 do 21:00 w biurze regat przy bosmanacie AKM.

Przypominamy o konieczności zapoznania się z naszymi wymogami bezpieczeństwa i o kamizelkach jako bezwarunkowym elemencie ubioru na regatach.

Po niedzielnym wyścigu, zmęczonych , głodnych i spragnionych żeglarzy zapraszamy od godz. 15:00 na przepyszny, prawdziwy żurek  oraz bigos. Polecamy również wiejski chlebuś ze smalcem domowej roboty z kiszonymi ogórkami. Spragnieni również będą mogli ugasić pragnienie różnorodnymi napojami z piwem włącznie.

Zapraszamy. Do zobaczenia.

Zaproszenie http://akm.gda.pl/doc/dacron_70_2019_zaproszenie.pdf

Zawiadomienie o regatach http://akm.gda.pl/doc/dacron_70_2019_ZOR.pdf

Instrukcja Żeglugi http://akm.gda.pl/doc/dacron_70_2019_IZ.pdf

Załącznik nr 1 http://akm.gda.pl/doc/dacron_70_2019_IZ_zal1.jpg

Załącznik nr 2 http://akm.gda.pl/doc/dacron_70_2019_IZ_zal2.jpg

Karta inspekcji http://akm.gda.pl/doc/OSR-karta-inspekcji.pdf

informację dodał: Kuba Marjański

2019-07-23   Sukcesy regatowe
     

W zakończonych regatach Morskich Żeglarskich Mistrzostwach Polski ORC 2019 Samotników startujący w tych regatach nasi członkowie odnieśli znaczące sukcesy. Mistrzem Polski w klasie ORC B (II) został kol. Piotr Adamowicz a wicemistrzem kol. Jakub Marjański. W klasie ORC mistrzostwo zdobył kol. Piotr Adamowicz a kol. Jakub Marjański zajął trzecie miejsce. Gratulujemy sukcesów. Składamy również gratulacje kol. Tomaszowi Konnakowi za zajęcie piątego miejsca w klasie ORC B (II)

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-07-07   Podziękowania
     

Julia Krzystowska z "Favority" dziękuje Członkom Klubu, Rezydentom i Sympatykom za udział w Jej ceremonii chrztu i spotkaniu towarzyskim.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-07-05   Sukcesy regatowe
     

Gratulujemy Piotrowi Adamowiczowi kolejnego w kolekcji tytułu Mistrza Polski w klasie T2. Piotr na swoim jachcie Neoprofil zdobył go w czasie Długodystansowych Mistrzostw Polski Jachtów Kabinowych ANWIL CUP 2019.  

Tutaj pełne wyniki: 

http://ppjk.pl/wp-content/uploads/2019/06/DMPJK-ANWIL-CUP-2019_WYNIKI.xlsx

informację dodał: Kuba Marjański

2019-07-03   Weryfikacja formalna wniosku o dofinansowanie
     

Zarząd informuje, że w dniu 2 lipca uzyskaliśmy informację z Urzędu Marszałkowskiego, że nasz wniosek o dofinasowanie został pozytywnie zweryfikowany pod względem formalnym i skierowany do oceny przez Komisję Oceny Projektów.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-07-01   Umowy na postój jachtu
     

Przypominamy Członkom Klubu i Rezydentom o podpisywaniu umów na postój jachtu. Druki umów są dostępne u bosmana przystani. Zarząd w przypadku nie podpisania umowy będzie uznawał to za rezygnację z postoju jachtu na przystani.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-06-23   Odsłonięcie tablicy kpt. Aleksandra Bereśniewicza
     

W dniu 29 czerwca (sobota) o godzinie 12.00 odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy kpt. Aleksandra Bereśniewicza w Alei Żeglarstwa Polskiego na południowym falochronie portu jachtowego w Gdyni. Kpt. A. Bereśniewicz był wieloletnim członkiem naszego Klubu. Był inicjatorem reakfywacji akademickiego klubu żeglarskiego w 1957 roku. Prowadził wiele rejsów szkoleniowych i regatowych (między innymi zwyciestwo w regatach Ostseewoche na jachcie "Ewa", bałtycki, grudniowy, samotny rejs kwalifikacyjny do OSTAR na jachcie "Swarożyc"). Przez cale życie związany ze sportem akademickim - żeglarstwo i piłka ręczna. Żeglarstwo zaczynal w polskich drużynach harcerskich we Władywostoku. W okresie między wojennym pływał z gen. M Zaruskim. Absolwent Głównego Instytutu Kultury Fizycznej w Warszawie. Był inicjatorem budowy jachtu "Politechnika", na którym odbyl szereg rejsów. Zapraszamy aktualnych i starych Członków Klubu do uczestnictwa w tej uroczystości.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-06-18   Chrzest Julii Krzystowskiej
     

Załoga "Favority" Paulina i Juliusz Krzystowscy zapraszają wszystkich Członków, Rezydentów i Sympatyków Klubu na chrzest córki Julii Krzystowskiej. Uroczystość odbędzie się na jachcie "Favorita" w dniu 6 lipca o godzinie 10.00. Poprowadzi ją kol. Krzysztof z "Jasnej Ciasnej". Po uroczystości rodzina Krzystwskich zaprasza na spotkanie przy ognisku i grillu.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-06-17   Noc świętojańska
     

Bosman z "grupą wsparcia" zaprasza Członków Klubu, Rezydentów i Symaptyków na spotkanie nocy świętojańskiej w sobotę 22 czerwca o godzinie 19.00. Uczestnicy proszeni o zabranie na spotkanie instrumentów muzycznych, dobrego humoru i zestawu kolacyjnego.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-05-31   Sukcesy Regatowe Piotra Adamowicza
     

Dopiero sezon regatowy się, a już gratulujemy koledze Piotrowi Adamowiczowi na jachcie Neoprofil dwóch zwycięstw. Pierwszego miejsca w klasie T2 w czasie Pucharu PPJK w Mrągowie, oraz zwycięstwa w klasie ORC1 w czasie Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta. Piotr Adamowicz wygrał w tych regatach również nagrodę specjalną za największa liczbę wygranych wyścigów w klasie ORC. 

Tutaj pełne wyniki: http://www.zeglarskipuchartrojmiasta.pl/aktualnosci/Wyniki-Zeglarskiego-Pucharu-Trojmiasta-2019----.html

informację dodał: Kuba Marjański

2019-05-22   Dzień Dziecka
     

W sobotę 18 maja podniesiono banderę i oficjalnie otworzyliśmy sezon nawigacyjny 2019. Niestety poraz pierwszy nie odbyły sie tradycyjne regaty otwarcia sezonu - powodem była mgła i Kapitanat Portu praktycznie zablokował wyjścia jachtów z Górek Zachodnich i z Gdańska dopuszczając do ruchu jedynie jednostki posiadające radary. Po podniesieniu bandery spotkaliśmy się na grillu i ognisku. Szczególnie cieszy nas, że oprócz Czlonków Klubu w uroczystościach biorą udział Rezydenci. Następne spotkanie to doroczny Dzień Dziecka organizowany w dniu 08 czerwca przez Leszka Horzelę. Leszek apeluje i prosi o zgłoszenie do udziału 3 - 4 jachtów, które zapewnią dzieciakom krótki rejs na Rozlewisko lub Zatokę (zależnie od pogody). Armatorzy proszeni są o zgłoszanie udziału do organizatora lub pozostawienie informacji u Bosmana. Zapraszamy na 08 czerwca.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-05-16   Zawiadomienie o regatach otwarcia sezonu 2019
     

Organizatorem regar jest AKM.

Miejsce regat: Rozlewisko Wisły Śmiałej i Zatoka Gdańska

Termin regat: 18 maj 2019

Zgłoszenia: W dniu regat na przystani klubowej do godziny 10.30.

Formuła regat: Klasyfikacja na bezwzględnie najszybszy jacht na mecie i na najszybszy jacht po przeliczeniu wg uznaniowego KWR (większość jachtow nie posiada świadectw pomiarowych wg ORC)

Odprawa sterników: na przystani klubowej o godzinie 10.45. Instrukcja żeglugi będzie wydana na odprawie sterników.

Trasa regat: jeden bieg rozlewiskowo - zatokowy na trasie minimum 6 nm.

Zakończenie regat i ogłoszenie wyników na otwarciu sezonu o godzinie 16.00.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-05-14   Regaty WarmUpDouble 2019
     

Gratulujemy załodze jachtu "Bussy Lizzy" kol. Kubie Marjańskiemu i kol. Mackowi Chatłasowi zwycięstwa w zakończonych 12 maja regatach załóg dwuosobowych. Regaty rozegrano w formule ORC na prawie 100 milowej trasie. Współzawodniczyło osiem załóg. Były to pierwsze regaty z cyklu siedmiu regat Off-Short Racing dla załóg dwuosobowych. Następne regaty tego cyklu w połowie czerwca na najdłuższej 400 milowej trasie. Trzymamy kciuki.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-05-12   Gala banderowa na "Favoricie"
     

Od wczoraj załoga "Favority" powiększyła się o nową załogantkę o imieniu Julia. Kapitanowi i Załodze życzymy wszelkiej pomyślności i szczęścia. Załogantka i Mama czują się dobrze.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-05-07   Nasz kolega klubowy Bogdan Mikołajczyk odszedł na wieczną wachtę.
     

5 maja odszedł na wieczną wachtę nasz kolega klubowy Bogdan Mikołajczyk armator jachtu "Sajno". Uroczystości załobne  rozpoczną się 9 maja o godz. 11:00 Mszą Świętą w kościele p. w. Neipokalanego Serca Maryi w Gdyni przy ul. Makuszyńskiego 2. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się na cmentarzu Łostowickim o godz. 13:00.

informację dodał: Administrator

2019-05-02   Otwarcie sezonu
     

Zapraszamy Członków Klubu, Rezydentów i Sympatyków na otwarcie sezonu nawigacyjnego 2019 połączone z podniesieniem bandery. Otwarcie sezonu 18 maja o godzinie 16.00 na przystani klubowej. Tradycyjne regaty klubowe otwarcia sezonu od godziny 10.00. Regulamin regat i instrukcja żeglugi będzie ogłoszona na stronie klubowej po 14 maja 2019. Po otwarciu sezonu spotkanie przy ognisku i grillu. Serdecznie zapraszam w imieniu Zarządu Klubu.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-04-25   Wodowanie
     

Wodowanie jednostek rozpoczynamy 27 kwietnia od godziny 07.00. W sobotę schodzą jachty stacjonujące na terenach  zielonych. Przypuszczalnie mozliwe będzie wodowanie kilku jednostek z płyty betonowej (Ichtiander, Tensor, Procjon, Capella Ewis) w zależności od sprawnego wodowania poprzednich jednostek.

W niedzielę 28 prace dźwigowe rozpoczynamy o 07.30.

Zwracamy uwagę członkom Klubu i Rezydentom na konieczność uregulowania zaległych opłat za postój jendnostek. Wykaz sald poszczególnych jachtów dostępny u bosmana. W trakcie wodowania na przystani będzie obecna pani Ewa Pacuk księgowa klubu, która będzie zbierała opłaty. Przygotowane również będą umowy dla  Czlonków i Rezydentów. W szczególnie drastycznych przypadkach zalegania z opłatami należy się liczyć z możliwością odmowy wodowania jachtu.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-04-20   Świątecznie
     

Życzymy Członkom i Rezydentom spokojnych, pogodnych i wesołych świąt Wielkanocnych. Spotykamy się w sobotę na wodowaniu. Tradycyjnie zaczynamy od terenów zielonych i może sie uda kilka jachtów z betonowej płyty. Do zobaczenia.

Zarząd

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-04-11   Msza Św. za Teresę Rutkowską-Packa
     

Chcieliśmy poinformować, że 15.04.2019 w Kościele Morskim w Nowym Porcie o godzinie 18:30 odbędzie się Msza Św. w intencji naszej koleżanki śp. Teresy Rutkowskiej-Packa.  

informację dodał: Kuba Marjański

2019-03-24   Terminy wodowań
     

Zarząd Klubu informuje, że wodowanie jednostek odbędzie się w dniach 27 i 28 kwietnia. Kolejność wodowania i godzina rozpoczęcia pracy dźwigu zostaną podane przed terminem wodowania. Plan postoju jednostek na wodzie będzie opublikowany w kwietniu po rozpatrzeniu wszystkich zgloszonych do postoju jednostek rezydenckich. Przypominamy o regularnym wpłacaniu opłat portowych i przystaniowych.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-03-08   Opłaty przystaniowe
     

W Strefie Klubowicza w zakładce "Komunikaty" podana jest aktualna tabela opłat przystaniowych dla Członków Klubu z ważnościa od 01 marca 2019. Ewentualme uwagi prosimy kierować do członków zarządu Klubu.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-03-07   Prace niwelacyjne
     

W poniedziałek 11 marca planujemy wysianie trawy na terenach przy bramie wjazdowej. Uprzejmie prosimy o pomoc przy przygotowaniu terenu. Szczegóły w Strefie Klubowicza. Dodatkowo informujemy, że sukcesywnie montujemy Y-bomy. stąd prośba do Członków Klubu i Rezydentów o pomoc przy tych operacjach. Prosimy o kontaktowanie się z Bosmanem Klubu lub kol. Jasińskim.

 

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-02-11   Zmiana opłat za postój jachtu
     

Zarząd Klubu informuje Rezydentów Klubu, że z dniem 01 maja 2019 roku ulega zmianie podstawa naliczeń za postó jednostki na terenie przystani klubowej z kwoty 35.00 PLN/ m na 40,00 PLN/m. System naliczeń pozostaje bez zmiany.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-02-08   Walne Zebranie Sprawozdawcze
     

Zarząd Klubu informuje, że doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze zostaje zwołane w dniu 23 lutego 2019 roku. Zebranie odbedzie się w sali Narodowego Centrum Żeglarskiego, w I terminie o godzinie 10.30 w II terminie o godzinie 11.00. Materiały sprawozdawcze będą sukcesywnie publikowane w Strefie Klubowicza. Zebranie będzie między innymi poświęcone zagadnieniom zwiążanym z planowaną modernizacją Klubu, dofinanasowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w ramach działania programu 8.4 RPO "Rozwój oferty turystyki wodnej w obszarze Pętli Żuławskiej i Zatoki Gdańskiej"

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-01-16   Odwołanie spotkania noworocznego
     

Z uwagi na ogłoszoną w Gdańsku, do soboty 19 stycznia włącznie, żałobę  po tragicznej śmierci Prezydenta Miasta Pawła Adamowicza odwołujemy nasze spotkanie noworoczne. Łączymy się w bólu z bliskimi i przyjaciółmi Prezydenta, ze wszystkimi mieszkańcami Gdańska pogrążonymi w żałobie po tej bezsensownej śmierci. Przychodzą na myśl obraz Goyi "Gdy rozum śpi, budzą się demony" i demony Dostojewskiego pomiędzy zbrodnią i karą.

 

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-01-11   Spotkanie noworoczne
     

Zarząd Klubu zaprasza Członków, Rezydentów i Sympatyków z rodzinami na spotkanie noworoczne. Potwierdzamy termin: 18 stycznia (piątek) od godz. 18.00 w restauracji w Parku Oliwskim. Koszt od osoby 60,00 PLN. Liczymy na dużą frekwencję. Mamy nadzieję na miłą atmosferę i ciekawe dyskusje przed Walnym Zebraniem, które planujemy nie typowo na drugą połowę lutego. Do zobaczenia.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2019-01-06   Spotkanie noworoczne
     

Zarząd Klubu zaprasza Członków, Rezydentów i Sympatyków na noworoczne spotkanie w dniu 18 stycznia (piątek). Miejsce spotkania jak co roku restauracja w Parku Oliwskim. Proponowana godzina rozpoczęcia spotkania 18.00. Dalsze szczegóły podamy w przyszłym tygodniu.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2018-12-28   "Favorita" podtrzymuje tradycję
     

"Favorita" wpisała się w szereg jachtów klubowych kojarzących klubowe małżeństwa. Z przyjemnością informujemy, że nasz Kolega klubowy, armator "Favority" Juliusz Krzystowski zawarł związek małżeński ze stałą załogą "Favority" -  panią Pauliną Marchlewicz. Nowożeńcom życzymy wszelkiej pomyślności, ciekawych rejsów, sukcesów w klubowych regatach i długich lat życia.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2018-12-24   Życzenia Świąteczne
     

Z końcem 2018 roku składamy Koleżankom i Kolegom oraz sympatykom Klubu najlepsze życzenia Świąteczne i Noworoczne. W 2019 roku życzymy nowych, pięknych, bezpiecznych i dalekich rejsów oraz miłych spotkań towarzyskich tak na dalekich akwenach jak i na klubowej przystani. Pomyślnych wiatrów i stopy wody pod kilem.

Zarząd Klubu

informację dodał: Administrator

2018-12-08   Ostrzeżenie
     

W ostatnim czasie miały miejsce kradzieże silników przyczepnych i włamania do kontanerów na sąsiadującym z nami terenie COSA AZS. Prosimy Członków Klubu i Rezydentów o zabezpieczenie silników przyczepnych składowanych na jednostkach oraz częste kontrole zabezpieczenia jachtów stacjonujących na przystani. Prosimy zwracać uwagę na nieznajome osoby przebywające na przystani. W przypadkach wątpliwych zawiadamiać bosmana, Straż Graniczną lub posterunek policji na Stogach ul. Ugory 6 - tel 58 321 66 22.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2018-12-06   Uzgodnienia techniczne
     

Zarząd Klubu informuje Członków Klubu i Rezydentów, że z dniem 05 grudnia 2018 za wszelkie uzgodnienia techniczne, dotyczące zmian infrastruktury przystani, należy uzgadniać z kol. Wiesławem Jasińskim, który przejął obowiązki naszego zmarłego kolegi Adama Kulczyckiego. Z dniem 5 grudnia 2018 kol. Wiesław Jasiński został dokooptowany do składu Zarządu Klubu.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2018-11-20   Demontaż Y-bomów z pomostów "B" i "C"
     

Remont pomostu "A" został w dniu 20 listopada zakończony. Umożliwia to dostęp do pomostów "B" i "C". W tej sytuacji zapraszamy członków Klubu i rezydentów w sobotę 24 listopada do demontażu Y-bomów zwłaszcza  z pomostu "B". Prosimy również właścicieli Y-bomów do kontroli konstrukcji zamocowania elementów wypornościowych Y-bomów z uwagi na zatopienie jednego z Y-bomów po wschodniej stronie pomostu "B" (prawdopodbnie z powodu utraty szczelności lub oderwania elementów wypornosciowych) oraz poważnego uszkodzenia zamocowania pływaka (beczki) na jednym z krótkich Y-bomów po zachodniej stronie pomostu "B". Operacje demontazu Y-bomów rozpoczniemy od godziny 10.00.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2018-11-14   Pamięci Adama Kulczyckiego
     

Na wieczna wachtę nagle odszedł nasz Kolega klubowy Adam Kulczycki. Tracimy nietylko Kolegę klubowego, ale również aktywnego członka kilku Zarządów Klubu, inicjatora wielu usprawnień technicznych na przystani, wspólopiekuna jachtu "Robin". Był jednym z Kolegów o największym stażu klubowym - członkiem Klubu z kilkoma przerwami od lat 50-tych XX wieku. Dla wielu z nas pamiętnym Adasiem z motorówki "Kalmar". Będzie nam bardzo Ciebie brakowało.

Uroczystosci pogrzebowe rozpocznie w dniu 17 listopada o godzinie 11.00 msza w Kościele Św. Jerzego przy ulicy Monte Casino. O godzinie 12.00 początek ceremonii pogrzebowej w Kaplicy Cmentarza Katolickiego w Sopocie.

 

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2018-11-05   Remont pomostu "A"
     

Zarząd Klubu informuje, że rozpoczął sie remont pomostu "A" na długości około 35 metrów licząc od nabrzeża oczepowego. W tej sytuacji demontowanie Y-bomów na pomostach "B" i "C" jest przesunięte na ostatnią dekadę listopada. Zapraszamy natomiast na demontaż klubowych Y-bomów (skośnych i na pomoście "E") na najbliższą sobotę i niedzielę.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2018-11-02   Zaproszenie na doroczne spotkanie "Żeglarskie dziady"
     

Zarząd Klubu zaprasza członków, rezydentów i symaptyków na doroczne klubowe spotkanie zaduszkowe  "Dziady", Tak jak poprzednio spotykamy się w w restauracji w Parku Oliwskim w dniu 16 listopada o godzinie 18.00. Opłata 60.00 PLN od osoby. Ze względów organizacyjnych prosimy do 14 listopada potwierdzić udział w spotkaniu u kol. kol.: Wacława Liskiewicza, Wiesława Jasińskiego lub zostawić informację u Bosmana lub p. Ewy Pacuk (księgowa).

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2018-10-31   Praca bosmana na przystani
     

Zarząd Klubu informuje, że bosman na przystani będzie codziennie od 09.00 do 15.00 do dnia 18 listopada 2018. Od 19 listopada do końca roku bosman będzie na przystani we wtorki i piątki od godziny 10.00 do 13.00.

Jednocześnie informujemy, że brama przystani po godzinach pracy bosmana będzie zamykana na kłódkę.

Instalacja wodno-kanalizacyjna zostanie odcięta po 18 listopada lub w wcześniej w przypadku przewidywanych mrozów.

Śmieci będą odbierane do 15 listopada, po tym terminie prosimy nie zostawiać śmieci i odpadów na terenie przystani.

Prosimy o przestrzeganie powyższych ustaleń.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2018-10-25   Plan postoju zima 2018 - poprawka na 27 października
     

Plan postoju zima 2018 - poprawka na 27 października [link].

informację dodał: Administrator

2018-10-23   Spotkanie zaduszkowe
     

Komandor Klubu zaprasza Członków i Rezydentów Klubu na spotkanie w dniu 2 listopada 2018 o godz. 12.00 na terenie przystani klubowej w celu zapalenia zniczy przy tablicy pamiątkowej "Tym co na morzu". Po spotkaniu możemy pojechać na teren Twierdzy Wisłoujście pod pomnik poświęcony żeglarzom z "Pośwista".

informację dodał: Wacław Liskiewicz
 Akademicki Klub Morski w Gdańsku, adres korespondencyjny: ul. Stogi 18, 80-642, Gdańsk - Górki Zachodnie, NIP 584-02-54-136, e-mail:akm@akm.gda.pl