AKM Gdańsk.
odwiedzono nas:
49526 razy
od 21-06-2016.
POLSKI    ENGLISH
AKM na facebook'u

 Wyniki jachtów klubowych z regat w roku 2014

Puchar Różowej Konwalii w klasie Omega Sport
Termin:17-18 maja 2014
Trasa:Wieleń)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3 4 5
6 MIPRO AKM Michał Ruciński, Krystyna Kiczko, Maciej Chatłas 28,0 878*915

Regaty o Puchar Marynarki Wojennej RP
Termin:27-28.06.2014
Trasa:Zatoka Gdańska
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
ORC 1DUŻY PTAKKrzysztof Paul1

Nord Cup 2014
Termin:6.07.2014
Trasa:Zatoka Gdańska
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
KWRDUŻY PTAKKrzysztof Paul3

Nord Cup w klasie Omega Sport
Termin:5-7 lipca 2014
Trasa:Zat. Gdańska (Górki Zachodnie)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3 4 5 6 7
6 MIPRO AKM Michał Ruciński, Krystyna Kiczko, Samanta Kapuścińska 37,0 310*1181033

Wyścig o BURSZTYNOWY PUCHAR NEPTUNA
Termin:5.07.2014
Trasa:Zatoka Gdańska
Nr na żagluNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
POL 5215DUŻY PTAKKrzysztof Paul2

GRAND PRIX Pucka w klasie Omega sport
Termin:12-13 lipca 2014
Trasa:Zatoka Pucka (Puck)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3 4 5 6 7 8 9
10 MIPRO AKM Michał Ruciński, Krystyna Kiczko, Jerzy Lytawa 61,0 15*914*101111686

Regaty Pucharu Polski 2015 w klasie Omega Sport w Zarzeczu
Termin:22-24 sierpnia 2014
Trasa:Jez. Żywieckie (Zarzecze)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3
6 MIPRO AKM Michał Ruciński, Krystyna Kiczko, Piotr Małecki 19,0 973

Regaty Pucharu Polski 2015 w klasie Omega Sport w Goczałkowicach-Zdrój
Termin:28-31 sierpnia 2014
Trasa:Jez. Goczałkowickie (Goczałkowice Zdrój)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3
2 MIPRO AKM Michał Ruciński, Krystyna Kiczko, Piotr Małecki 10,0 532

II Jesienne Regaty "W SINĄ DAL"
Termin:20-21 września 2013
Trasa:Wisła Śmiała -Hel - Wisła Śmiała
Miejsce Typ Nazwa jachtu Prowadzący Dzień I Dzień II Suma
Czas Punkty Czas Punkty
1Albin VegaMatildaJakub Marjański3:22:05--5
1NefrytGoplanaRobert Napiórkowski3:22:05--5
2SetkaGringoŁukasz Stawski3:52:354--4
3Böstrom B31 Mk IITigernGrzegorz Brodowski3:56:03--3
4Becker 27Czarny BonawenturaJan Kłosowski4:0:02--2

Puchar 6 Piw AMBER 2014
Termin:06, 13, 20, 27 września 2014
Trasa:Zatoka Gdańska
IWCNr na żagluNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
0,7924POL 8728SerinaKorneliusz Packi11
0,8566POL 33DiamentPaweł Hryniewicz22

V Jesienne Regaty o Butelkę Rumu Komandora Klubu 2014
Termin:5 października 2014
Trasa:Wisła Śmiała, Zatoka Gdańska
jachty z wieloosobowymi załogami
Miejsce Typ Nazwa jachtu Prowadzący Miejsce po przeliczeniu
1WłasnaIchtianderEugeniusz Płuciennik1
2?Bluessina?2
3setkaGringoŁukasz Stawski3
4Albin VegaSerinaKorneliusz Packi4
5Albin VegaMatildaJakub Marjański5
8D-24TensorPiotr Krzemiński6
9Böstrom B31 Mk IITigernGrzegorz Brodowski7
DSNConrad 660Panna RadosnaCezary SzymanekDSN
jachty z załogą jednoosobową
Miejsce Typ Nazwa jachtu Prowadzący Miejsce po przeliczeniu
6Ocean 900 (modyfikowany)FavoritaJuliusz Krzystowski3
7NefrytGoplanaRobert Napiórkowski1
10Becker 27VolturiMichał Chomczyński4
11Mak 787AnnaBAndrzej Bartosiewicz2
12Trio 80PamperoAndrzej Krzystowski5
DSN-MonamiMarian PawliszDSN
klasa Omega
Miejsce Typ Kolor kadłuba Prowadzący
1OmegaczarnyMichał Ruciński
2OmegażółtyMarek Gozłowki
3OmegabiałyMaciej Chatłas

Morski Puchar Polski 2014
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący
2 ORC Duży Ptak Krzysztof Paul

Ostatnia aktualizacja: 29-05-2015
 Akademicki Klub Morski w Gdańsku, adres korespondencyjny: Skrytka pocztowa 15, 80-213 Gdańsk 13, NIP 584-02-54-136, e-mail:akm@akm.gda.pl