AKM Gdańsk.
odwiedzono nas:
49526 razy
od 21-06-2016.
POLSKI    ENGLISH
AKM na facebook'u

 Wyniki jachtów klubowych z regat w roku 2016

Puchar Prezydenta miasta Rybnik
Termin:23 - 24 kwietnia 2016
Trasa:Jez. Rybnickie (Rybnik)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3 4
5 MIPRO AKM Gdańsk Michał Ruciński, Patryk Płotka, Piotr Małecki 12,0 (7)453

XIII Regaty im.Mariana Mokwy
Termin:30 kwietnia 2016
Trasa:Jez. Wdzydze. Regaty zaliczane do Pucharu Jezior Wdzydzkich
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Punkty
1Cors T2NeoprofilPiotr Adamowicz112

Puchar Polski Jachtów Kabinowych Mrągowo 2016, eliminacje PPJK
Termin: 7-8 maja 2016
Trasa: Jez. Czos (Mrągowo)
Link: http://www.zagle.com.pl/wydarzenia/ppjk-regaty-siwik-holiday-cup-2016-zdjecia,1_17783.html
Miejsce Nazwa Załoga Wyścigi Punkty
1 2 3 4 5 6 7
1NeoprofilPiotr Adamowicz, Janusz Radomski11111237

SALAMANDER CUP 2016 Zarzeczewo 2016, eliminacje PPJK
Termin: 20-22 maja 2016
Trasa: Zalew Włocławski (Zarzeczewo)
Miejsce Nazwa Sternik Wyścigi Punkty
1 2 3 4 5
1NeoprofilPiotr Adamowicz111(2) - 3

Puchar Burmistrza Pszczyny w klasie Omega Sport
Termin:21-22 maja 2016
Trasa:Jez. Goczałkowickie (Goczałkowice Zdrój)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3
12 MIPRO AKM Gdańsk Michał Ruciński, Piotr Inglot, Bartek Mach 34 ocs411

Żeglarski Puchar Trómiasta 2016
Termin:27-29 maja 2016
Trasa:Zat. Gdańska (Gdynia, Sopot, Gdańsk)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Punkty
1ORCNeoprofilPiotr Adamowicz123
3ORCDuży PtakKrzysztof Paul235

DŁUGODYSTANSOWE MISTRZOSTWA POLSKI JACHTÓW KABINOWYCH ANWIL CUP 2016
Termin: 3-5 czerwca 2016
Trasa: Zalew Włocławski (Zarzeczewo)
Miejsce Nazwa Załoga Wyścigi Punkty
1 2 3 4 5 6 7
2NeoprofilPiotr Adamowicz - WICEMISTRZ POLSKI3(4)4113113

Regaty o Puchar Burmistrza Augustowa w klasie Omega Sport
Termin:04-05 czerwca 2016
Trasa:Jez. Necko (Augustów)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3 4 5 6 7 8 9
3 POL-185 Micewicz Tomasz, Walczak Jan, Chatłas Maciej 27 (11)9273231 
5 MIPRO AKM Gdańsk Michał Ruciński, Sutkowski Piotr, Patryk Płotka 29,0 8395(10)524 

Regaty Klubowe o Puchar Komandora Klubu 2016
Termin:15 maja 2016
Trasa:Wisła Śmiała, Zatoka Gdańska
Miejsce Typ Nazwa jachtu Prowadzący Przelicznik Czas bezwględny Czas przeliczony
1Seidelmann 25RiojaŁukasz Stawski1,1802:04:0002:26:19
2Granada 27CzarodziejkaTomasz Konnak1,2901:57:0002:30:56
3Halber Rassy Missil IIRastabanTomasz Dworakowski1,2102:17:5002:46:47
4Dufor 24TensorPiotr Krzemiński1,2214:14:0002:55:41
5 ResumeAndrzej Kruszczyński1,2902:38:0003:23:49

Regaty w ramach II Zlotu Dacron'70
Regaty w klasach Nefrtyt, Albin Vega i Open
Termin:18 czerwca 2016
Trasa:Wisła Śmiała
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Punkty
1NefrytGoplanaRobert Napiórkowski1113
2NefrytJacek II 2226
3NefrytŚwiatosława 44311
4NefrytLowetek DNF3515
5NefrytBarnim 36615
6NefrytWidmo M DNF5416
1Albin VegaLottaMarcin Palacz1113
2Albin VegaBula TaleTadeusz Staniszewski2226
3Albin VegaSerinaKorneliusz PackiDNFDNSDNS9
1Open 70Bussy LizzyJakub Marjański1113
2Open 70RiojaŁukasz Stawski2327
3Open 70Safi 52310
4Open 70GoplanaRobert Napiórkowski35614
5Open 70Krãcëszk 46717
6Open 70LottaMarcin Palacz77418
7Open 70Antligen 94518
8Open 70Bula TaleTadeusz Staniszewski89825
9Open 70Jacek II 1110930
10Open 70Lowetek DNF111230
11Open 70Światosława 13121035
12Open 70VolturiMichał Chomczyński108DNS35
13Open 70Barnim 12141339
14Open 70Widmo M DNF131141
15Open 70SerinaKorneliusz PackiDNFDNSDNS51
16Open 70KrakusJacek JettmarDNFDNSDNS51
1BezwzględnieBLUESinAPiotr Falk1225
2BezwzględnieBussy LizzyJakub Marjański2316
3BezwzględnieQuick LivenerJacek Zieliński3137
4BezwzględnieRiojaŁukasz Stawski45413
5BezwzględnieSafi 74516
6BezwzględnieGoplanaRobert Napiórkowski57820
7BezwzględnieKrãcëszk 96823
8BezwzględnieLottaMarcin Palacz99624
9BezwzględnieAntligen 116724
10BezwzględnieBula TaleTadeusz Staniszewski10111031
11BezwzględnieJacek II 13121136
13BezwzględnieŚwiatosława 15141241
14BezwzględnieVolturiMichał Chomczyński1210DNS41
15BezwzględnieBarnim 14161545
12BezwzględnieLowetek DNF131446
16BezwzględnieWidmo M DNF151347
17BezwzględnieSerinaKorneliusz PackiDNFDNSDNS57
18BezwzględnieKrakusJacek JettmarDNFDNSDNS57
Regaty o Błękitną Wstęgę Lat 70'tych
Termin:12 lipca 2015
Trasa:Zatoka Gdańska
Miejsce Typ jachtu Nazwa jachtu Prowadzący Załoga Czas
1Hanse 331BLUESinAPiotr FalkKrzysztof ?15:03
2Faurby 999Bussy LizzyJakub MarjańskiAgata Marjańska, Maciej Chatłas, Marek Sokołowski, Jaś Marjański, Franek Kłosowski15:15
3Becker 27VolturiMichał ChomczyńskiAndrzej Krzysztowski15:45
4Tur 84La MerMarcin Cegielskibrak16:01
5NefrytLowetek????16:20
6Seidelmann 25RiojaŁukasz StawskiJames Lockhart, Finlay Lockhart16:21
7SerinaAlbin VegaMakary PackiTeresa Rutkowska-Packa16:27
8NefrytŚwiatosława????16:31
9NefrytJacek II????16:33
10Bolstrom B31 Mk IIAntligen????16:36
11NefrytJacek II????16:43
12 Safi ???DNF
13Bolstrom B31 Mk IKrzysztof KluczekMichał Kluczek???DNF
14 Henio????DNF

Regaty o Puchar Mariny Gdańsk 2016
Termin:11-12 czerwca 2016
Trasa:Zat. Gdańska (Gdynia, Sopot, Gdańsk)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Punkty
4ORCDuży PtakKrzysztof Paul39214

Eljacht Cup 2016
Termin: 18-19 czerwca 2016
Trasa: Zatoka Gdańska (Górki Zachodnie)
Link:http://www.eljachtcup.pl
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścigi Punkty
1 2 3 4
1ORCNeoprofilPiotr Adamowicz45113
3ORCDuży PtakKrzysztof Paul353210

XVI Regaty NA POWITANIE WAKACJI 2016 o Puchar Starosty Słupeckiego
Termin: 25-26 czerwca 2016
Trasa: Jez. Probarskie (Kosewo)
Link:https://www.facebook.com/-Z-wiatrem-i-pod-Wiatr-258812884233320
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścigi Punkty
1 2
1T2NeoprofilPiotr Adamowicz112

Mistrzostwa Polski ORC Sportboat 2016
Termin: 2-3 lipca 2016
Trasa: Zat. Gdańska (Górki Zachodnie)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścigi Punkty
1 2 3 4 5 6 7
1ORCNeoprofilPiotr Adamowicz1112---3

Mantra Cup 2016
Termin: 6-7 lipca 2016
Trasa: Zat. Pmorska (Dziwnów)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścigi Punkty
1 2 3 4 5 6 7
2ORC ADuży PtakTymon Sadowski131382523

XXII REGATY O BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ ZBIORNIKA "JEZIORSKO"
Termin:9-10 lipca 2016
Trasa:Jez. Jeziorsko (Ostrów Warcki)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3 4 5 6 7 8 9
2 MIPRO AKM Gdańsk Michał Ruciński, Patryk Płotka, Piotr Inglot 11 21431(7)   

Puchar Czaplinka 2016
Termin: 15-17 lipca 2016
Trasa: Jez. Drawsko (Czaplinek)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścigi Punkty
1 2 3 4 5 6 7
1T2NeoprofilPiotr Adamowicz1(2)121117

Sailbook Cup 2016
Termin: 16-24 lipca 2016
Trasa: Bałtyk (Gdańsk)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścigi Punkty
1 2
8KWRRiojaŁukasz Stawski7816

Regaty "Na jagody"
Termin: 23 lipca 2016
Trasa: Jez. Drawsko (Osiek)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścigi Punkty
1 2 3
1Jachty kabinowe do 5m.NeoprofilPiotr Adamowicz1113

Mistrzostwa Polski o Puchar Juliusza Sieradzkiego
Termin:28-31 lipca 2016
Trasa:Zat. Pucka (Puck)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3 4 5 6 7
2GdańskTomasz Micewicz, Maciej Chatłas, Jan Walczak17332225(8)
4MIPRO AKM GdańskMichał Ruciński, Patryk Płotka, Piotr Małecki27644346(9)

Międzynarodowe Regaty im. Jarka Rąbalskiego
Termin:29-30 lipca 2016
Trasa:Zalew Wiślany (Nowa Pasłęka)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Punkty
1KWR 1NeoprofilPiotr Adamowicz1113

V Regaty o Puchar Korsarza 2016
Termin: 6 sierpnia 2016
Trasa: Zatoka Gdańska
Miejsce Klasa Typ Nazwa jachtu Prowadzący
1KWRSeidelmann 25RiojaŁukasz Stawski
8KWRNefrytGoplanaRobert Napiórkiewicz
3ORCFaurby 999Bussy LizzyJakub Mariajański

Regaty Augustów Cup
Termin:6-7 sierpnia 2016
Trasa:Jez. Necko (Augustów)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścigi Punkty
1 2 3 4 5 6 7
1T2NeoprofilPiotr Adamowicz111(2)1116

XXIII Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych
Termin:18-21 sierpnia 2016
Trasa:Jez. Niegocin (Giżycko)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścigi Punkty
1 2 3 4 5 6 7 8 9
2T2NeoprofilPiotr Adamowicz22(3)33322219

Puchar Obrońców Westerplatte 2016
Termin:27-28 sierpnia 2016
Trasa:Zat. Gdańska (Gdańsk)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Wyścig 4 Punkty
3KWRRiojaŁukasz Stawski32827
8KWRGoplanaRobert Napiórkowski889925
1ORCDuży PtakŁukasz Paszko42125

57. Regaty Gdynia - Władysławowo - Gdynia
Termin:03-04 września 2016
Trasa:Bałtyk
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Czas trasy Czas przeliczony
1KWRRiojaŁukasz Stawski13:41:3215:49:07
3KWRGoplanaRobert Napiórkowski13:44:3716:31:16
6ORC 1Duży PtakDamian Malinowski10:27:5406:30:08
6ORC 2Busy LizzyKuba Marjański12:33:1306:23:37

Żeglarskie Mistrzostwa Warszawy. Pucharu Polski w Nieporęcie
Termin:03-04 września 2016
Trasa:Zalew Zegrzyński (Nieporęt)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3 4 5 6 7 8
5MIPRO AKM GdańskMichał Ruciński, Patryk Płotka, Piotr Inglot321744(10)664

REGATY O PUCHAR KOMANDORA Jachtklubu Morskiego „NEPTUN”
Termin:10-11 września 2016
Trasa:Zat. Gdańska (Górki Zachodnie)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Punkty
1Klasa IIINeoprofilPiotr Adamowicz1113
3Klasa IVDuży PtakKrzysztof Paul1214

PUCHAR 6 PIW
Termin:11 września 2016
Trasa:Zat. Gdańska (Górki Zachodnie)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Wyścig 4 Punkty
1ORCNeoprofilPiotr AdamowiczDNS1113
14ORCDuży PtakKrzysztof PaulDNS4DNSDNS44
15ORCCzarny BonawenturaJan Kłosowski5DNSDNSDNS45
w/g klasyfikacji KWR
1KWRNeoprofilPiotr AdamowiczDNS1124
6KWRGoplanaRobert NapiórkowskiDNS69924
14KWRCzarny BonawenturaJan Kłosowski3DNSDNSDNS45
15KWRDuży PtakKrzysztof PaulDNS4DNSDNS46
klasyfikacja generalna
3-NeoprofilPiotr Adamowicz3528818
9-GoplanaRobert Napiórkowski358111332
23-Czarny BonawenturaJan Kłosowski635353576
26-Duży PtakKrzysztof Paul3511353581

Wielka Żeglarska Bitwa o Gotland 2016 - Delphia Challenge
Termin:18-25 września 2016
Trasa:Bałtyk (Górki Zachodnie)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Czas na mecie czas biegu Czas przeliczony Punkty
5ORCBusy LizzyKuba Marjański04 13:29:5997:29:5951:40:535
4ORC 2Busy LizzyKuba Marjański04 13:29:5997:29:5951:40:534

Regatry o Jesienne Regaty o butelkę Rumu Komandora Klubu
Termin:1 października 2016
Trasa:Wisła Śmiała,Zatoka Gdańska (Górki Zachodnie)
Miejsce Typ Nazwa jachtu Prowadzący Klub macierzysty Miejsce po przeliczeniu
1Hansa 324BLUESinAPiotr Falk-?
2Faurby 999Busy LizzyJakub MarjańskiAKM Gdańsk?
3Granada 27CzarodziejkaAndrzej KonnakJacht Klub Morski GRYF?
4Seidelmann 25RiojaŁukasz StawskiAKM Gdańsk1
5NefrytGoplanaRobert NapiórkowskiAKM Gdańsk?
cią dalszy nastąpi...
6?Rastaban?-?
4VingaTjornJacek Krzysztofski-?

Ostatnia aktualizacja: 04-12-2016
 Akademicki Klub Morski w Gdańsku, adres korespondencyjny: Skrytka pocztowa 15, 80-213 Gdańsk 13, NIP 584-02-54-136, e-mail:akm@akm.gda.pl