AKM Gdańsk.
odwiedzono nas:
127716 razy
od 21-06-2016.
POLSKI    ENGLISH
AKM na facebook'u

Wspierają nas:

Żaglownia Bryt Sails.
Sklep Wind.

 Wyniki jachtów klubowych z regat w roku 2018

Regaty Otwarcia Sezonu AKM Gdańsk 2018
Termin:12 maja 2018
Trasa:Zatoka Gdańska, Górki Zachodnie
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Czas mety Czas trasy Czas przeliczony TOT
1KWRKalifRyszard Szumowski13:23:1002:03:1000:00:001,22
2KWRKokonikWłodzimierz Graczyk13:37:0302:17:0700:29:211,31
3KWRRastabanTomasz Dworakowski13:53:2302:33:2300:35:201,21
4KWRResumeeAndrzej Kruszczyński12:34:2801:52:2802:21:081,22
4KWRNec timide 13:39:1602:19:1600:37:451,35
4KWRBiedronek M 14:09:2802:49:2800:49:421,18
4KWRFavorita 14:02:3502:42:3500:51:201,24
4KWRJasna ciasna 14:22:2003:02:2001:01:141,16

Błękitna Wstęga AKM Gdańsk 2018
Termin:11 sierpnia 2018
Trasa:Zatoka Gdańska, Górki Zachodnie
Klasa Open 70
Wyścig  W1
Miejsce Nazwa jachtu Nr na żaglu Prowadzący Czas mety Czas trasy Czas przeliczony TOT Klub
1CzarodziejkaPOL 96858Konnak Tomasz14:59:5603:59:5600:00:001,50JKM "Gryf" Gdynia
2Mirabelle192Napiórkowski Robert15:01:2104:01:2100:01:253,00AKM Gdańsk
3ZefirekPOL 178Bajerski Stanisław15:07:1604:07:1600:07:204,50YK "Stal" Gdynia
4ZorbaPOL 1254Trzpis Mieczysław15:11:0804:11:0800:11:126,00JK St.Gd.
5RiojaBNStawski Łukasz15:15:5004:15:5000:15:547,50AKM Gdańsk
6ApusPOL 3035Nojek Sławomir15:25:1804:25:1800:25:229,00 
7RastabanBNDworakowski Tomasz15:27:4704:27:4700:27:5110,50 
8ChiefBNKaczorowski Tomasz15:28:3604:28:3600:28:4012,00 
9Shipman229Iliński Artur15:48:3604:48:3600:48:4013,50 
10CarodieBNKlierwon Hans15:57:1504:57:1500:57:1915,00 
11La MerS 194Cegielski Marcin16:00:1305:00:1301:00:1716,50AKM Gdańsk
12VillemoPOL 14366Wilczyński Bartosz16:04:4305:04:4301:04:4718,00 
13Widmo-MPZ 489Nestorowicz Krystian16:06:2205:06:2201:06:2619,50 
14BiedronekBNDrozdowski Michał16:07:4705:07:4701:07:5121,00&*nbsp;
15BacinosBNBabicki JacekDNF25,50AKM Gdańsk
15TornadoPOL 41Radziewicz PrzemysławDSQ25,50JKMW "Kotwica" Gdynia
Wyścig  W2
1ZorbaPOL 1254Trzpis Mieczysław10:36:1100:26:1100:00:001,00JK St.Gd.
2TornadoPOL 41Radziewicz Przemysław10:36:5000:26:5000:00:392,00JKMW "Kotwica" Gdynia
3CzarodziejkaPOL 96858Konnak Tomasz10:37:0100:27:0100:00:503,00JKM "Gryf" Gdynia
4ZefirekPOL 178Bajerski Stanisław10:37:270:27:2700:01:164,00YK "Stal" Gdynia
5Mirabelle192Napiórkowski Robert10:37:4800:27:4800:01:375,00AKM Gdańsk
6RiojaBNStawski Łukasz10:38:2600:28:2600:02:156,00AKM Gdańsk
7BiedronekBNDrozdowski Michał10:39:2700:29:2700:03:167,00 
8RastabanBNDworakowski Tomasz10:40:5400:30:5400:04:438,00 
9ApusPOL 3035Nojek Sławomir10:57:1400:47:1400:21:039,00 
10Shipman229Iliński ArturDNC17,00 
10La MerS-194Cegielski MarcinDNC17,00AKM Gdańsk
10CarodieBNKlierwon HansDNC17,00 
10BacinosBNBabicki JacekDNC17,00AKM Gdańsk
10ChiefBNKaczorowski TomaszDNC17,00 
10Widmo-MPZ 489Nestorowicz KrystianDNC17,00 
10VillemoPOL 14366Wilczyński BartoszRET17,00 
Wyścig  W3
1TornadoPOL 41Radziewicz Przemysław11:45:0800:45:0800:00:001,00JKMW "Kotwica" Gdynia
2Mirabelle192Napiórkowski Robert11:52:3100:52:3100:07:232,00AKM Gdańsk
3CzarodziejkaPOL 96858Konnak Tomasz11:53:2100:53:2100:08:133,00JKM "Gryf" Gdynia
4ZorbaPOL 1254Trzpis Mieczysław11:53:2700:53:2700:08:194,00JK St.Gd.
5ZefirekPOL 178Bajerski Stanisław11:55:2500:55:2500:10:17/td>5,00YK "Stal" Gdynia
6RiojaBNStawski Łukasz11:55:5400:55:5400:10:466,00AKM Gdańsk
7RastabanBNDworakowski Tomasz11:59:1400:59:1400:14:067,00 
8BiedronekBNDrozdowski Michał12:15:0001:15:0000:29:528,00 
9Widmo-MPZ 489Nestorowicz KrystianDNC17,00 
9Shipman229Iliński ArturDNC17,00 
9La MerS-194Cegielski MarcinDNC17,00AKM Gdańsk
9VillemoPOL 14366Wilczyński BartoszRET17,00 
9CarodieBNKlierwon HansDNC17,00 
9BacinosBNBabicki JacekDNC17,00AKM Gdańsk
9ChiefBNKaczorowski TomaszDNC17,00 
9ApusPOL 3035Nojek SławomirRET17,00 
 Wynik końcowy
Miejsce Nazwa jachtu Nr na żaglu Prowadzący W1 W2 W3 Total Klub
1CzarodziejkaPOL 96858Konnak Tomasz1,503,003:007,50JKM "Gryf" Gdynia
2Mirabelle192Napiórkowski Robert3,005,002,0010,00AKM Gdańsk
3ZorbaPOL 1254Trzpis Mieczysław6,001,004,0011,00JK St.Gd.
4ZefirekPOL 178Bajerski Stanisław4,504,005,0013,50YK "Stal" Gdynia
5RiojaBNStawski Łukasz7,506,006,0019,50AKM Gdańsk
6RastabanBNDworakowski Tomasz10,508,007,0025,50 
7TornadoPOL 41Radziewicz Przemysław25,50 DSQ2,001,0028,50JKMW "Kotwica" Gdynia
8ApusPOL 3035Nojek Sławomir9,009,0017,00 RET35,00 
9BiedronekBNDrozdowski Michał21,007,008,0036,00 
10ChiefBNKaczorowski Tomasz12,0017,00 DNC17,00 DNC46,00 
11Shipman229Iliński Artur13,5017,00 DNC17,00 DNC47,50 
12CarodieBNKlierwon Hans15,0017,00 DNC17,00 DNC49,00 
13La MerS-194Cegielski Marcin16,5017,00 DNC17,00 DNC50,50AKM Gdańsk
14VillemoPOL 14366Wilczyński Bartosz18,0017,00 RET17,00 DNC52,00 
15Widmo-MPZ 489Nestorowicz Krystian19,5017,00 DNC17,00 DNC53,50 
16BacinosBNBabicki Jacek25,50 DNF17,00 DNF17,00 DNF59,50AKM Gdańsk
 
Klasa ORC
Wyścig  W1
1ZefirekPOL 178Bajerski Stanisław15:07:1604:07:1603:17:321,50YK "Stal" Gdynia
2ZorbaPOL 1254Trzpis Mieczysław15:11:0804:11:0803:21:193,00JK St.Gd.
3QuantaPOL 16000Zieliński Andrzej15:11:0804:11:0803:26:334,50JK St.Gd.
4CzarodziejkaPOL 96858Konnak Tomasz14:59:5603:59:5603:27:076,00JKM "Gryf" Gdynia
5AquilaPOL 134Perlicki Czesław15:11:0804:11:0803:27:417,50JK St.Gd.
6Mirabelle192Napiórkowski Robert15:01:2104:01:2103:29:129,00AKM Gdańsk
7RastabanBNDworakowski Tomasz15:27:4704:27:4703:39:2910,50 
Wyścig  W2
1ZorbaPOL 1254Trzpis Mieczysław10:36:1100:26:1100:21:231,00JK St.Gd.
2ZefirekPOL 178Bajerski Stanisław10:37:270:27:2700:22:122,00YK "Stal" Gdynia
3AquilaPOL 134Perlicki Czesław10:35:2800:27:2700:22:583,00JK St.Gd.
4CzarodziejkaPOL 96858Konnak Tomasz10:37:0100:27:0100:23:274,00JKM "Gryf" Gdynia
5Mirabelle192Napiórkowski Robert10:37:4800:27:4800:24:285,00AKM Gdańsk
6QuantaPOL 16000Zieliński Andrzej10:34:4900:24:4900:24:496,00JK St.Gd.
7RastabanBNDworakowski Tomasz10:40:5400:30:5400:25:487,00 
Wyścig  W3
1QuantaPOL 16000Zieliński Andrzej11:37:1700:37:1700:37:171,00JKMW "Kotwica" Gdynia
2AquilaPOL 134Perlicki Czesław11:46:4100:46:4100:41:472,00JK St.Gd.
3ZorbaPOL 1254Trzpis Mieczysław11:53:2700:53:2700:43:383,00JK St.Gd.
4ZefirekPOL 178Bajerski Stanisław11:55:2500:55:2500:55:25/td>4,00YK "Stal" Gdynia
5Mirabelle192Napiórkowski Robert11:52:3100:52:3100:45:595,00AKM Gdańsk
6CzarodziejkaPOL 96858Konnak Tomasz11:53:2100:53:2100:46:026,00JKM "Gryf" Gdynia
7RastabanBNDworakowski Tomasz11:59:1400:59:1400:49:237,00 
 Wynik końcowy
Miejsce Nazwa jachtu Nr na żaglu Prowadzący W1 W2 W3 Total Klub
1ZorbaPOL 1254Trzpis Mieczysław3,001,003,007,00JK St.Gd.
2ZefirekPOL 178Bajerski Stanisław1,502,004,007,50YK "Stal" Gdynia
3QuantaPOL 16000Zieliński Andrzej4,506,001,0011,50 
4AquilaPOL 134Perlicki Czesław7,503,002,0012,50YKP Gdynia
5CzarodziejkaPOL 96858Konnak Tomasz6,004,006:0016,00JKM "Gryf" Gdynia
6Mirabelle192Napiórkowski Robert9,005,005,0019,00AKM Gdańsk
7RastabanBNDworakowski Tomasz10,507,007,0024,50 
 
Klasa KWR
Wyścig  W1
1RiojaBNStawski Łukasz15:15:5004:15:5004:55:341,50AKM Gdańsk
2ApusPOL 3035Nojek Sławomir15:25:1804:25:1804:25:183,00 
Wyścig  W2
1RiojaBNStawski Łukasz10:38:2600:28:2600:32:511,00AKM Gdańsk
2ApusPOL 3035Nojek Sławomir10:57:1400:47:1400:57:032,00 
Wyścig  W3
1RiojaBNStawski Łukasz11:55:5400:55:5401:04:351,00AKM Gdańsk
2ApusPOL 3035Nojek SławomirRET3,00 
 Wynik końcowy
Miejsce Nazwa jachtu Nr na żaglu Prowadzący W1 W2 W3 Total Klub
1RiojaBNStawski Łukasz1,501,001,003,50AKM Gdańsk
2ApusPOL 3035Nojek Sławomir3,002,003,00 RET8,00 

Regaty o butelkę rumu Komandora (dodatkową butelkę)
Termin:22 września 2018
Trasa:Wisła Śmiała, Górki Zachodnie
 Wynik końcowy
Miejsce Nazwa jachtu Nr na żaglu Prowadzący W1 W2 Total
1APUSPOL 3035Sławomir Nojek123
2QUANTA0Andrzej Zieliński347
3DUŻY PTAKPOL 5215Krzysztof Paul459
4SANTA PASTA0Rafał Wrzochoł21113
5KALIFPOL 2Ryszard Szumowski51015
6RM0Tomasz Kaczmar18119
7GOODSPEEDPOL 14000Łukasz Trzciński18321
8SŁONIPOL 17302Zbigniew Rembiewski18624
9PAPAJ 2POL 6575Jerzy Czarniawski18725
10STOCZNIOWIEC 80POL 288Władysław Cebula18826
11RYBITWAPOL 312Marian Śmiałkowski18927
12TURKUSPOL 811Przemysław Rodziewicz181230
13KAPRYSEK0Roman Radzikowski181331
14ALBACORAPOL 887Krzysztof Bałabuch181432
15RESUMEE0Andrzej Kruszczyński181533
16ELJACHTPOL 213Jerzy Jankowski181836
17JOLANDA T.POL 5853Jan Talik181836

Regaty o butelkę rumu Komandora (regaty na zakończenie sezonu)
Termin:13 października 2018
Trasa:Zatoka Gdańska, Górki Zachodnie
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Czas mety Czas trasy Czas przeliczony Punkty TOT
1KWRCzarodziejkaTomasz Konnak12:31:15)1:34:1500:00:001,001,3011
2KWRRiojaŁukasz Stawski12:44:1501:47:2000:01:222,001,1553
3KWRBusy LizzyKuba Marjański 3,00
4KWRGood Speed 4,00
5KWRTensorPrzemysław Krzemiński 5,00
6KWRBlues In A 6,00
7KWRBosta 7,00
8KWRResumeeAndrzej Kruszczyński 8,00
9KWRSanta PastaRafał Wrzochoł 9,00
10KWR 10,00
11KWR 11,00
12KWRRastabanTomasz Dworakowski12:55:0501:58:0500:20:5712,001,2159
13KWR 13,00
14KWR 14,00
15KWR 15,00
16KWR 16,00
17KWR 17,00

Ostatnia aktualizacja: 18-10-2018
 Akademicki Klub Morski w Gdańsku, adres korespondencyjny: ul. Stogi 18, 80-642, Gdańsk - Górki Zachodnie, NIP 584-02-54-136, e-mail:akm@akm.gda.pl