AKM Gdańsk.
odwiedzono nas:
168594 razy
od 21-06-2016.
POLSKI    ENGLISH
AKM na facebook'u

Wspierają nas:

Żaglownia Bryt Sails.
Sklep Wind.
Wydawnictwo MARPRESS.

 Wyniki jachtów klubowych z regat w roku 2019

Regaty Otwarcia Sezonu AKM Gdańsk 2019
Termin:?? maja 2019
Trasa:Zatoka Gdańska, Wisła Śmiała, Górki Zachodnie
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Czas mety Czas trasy Czas przeliczony TOT
ciąg dlalszy nastąpi...

2019 DACRON 70
Termin:10 sierpnia 2019
Trasa:Zatoka Gdańska, Górki Zachodnie
Klasa KWR
Wyścig  W1 10.08.2019 start godz. 11:30:00
Lp. Nazwa jachtu Nr na żaglu Prowadzący wsp. KWR Czas mety Czas trasy Czas przeliczony Miejsce
1HadarPOL 1070Jerzy Brezdeń1,510312:57:0001:27:0002:11:241
2Stoczniowiec 80POL 280Bajerski Stanisław1,156913:27:0001:57:0002:11:243
3NeoprofilPOL 9668Piotr Adamowicz1,334113:12:0001:42:0002:16:053
4JarichoPOL 1320Piotr Korczak1,3161DNCDNCDNC5
5Agata 8POL 10001Hubert Cieślak1,3731DNCDNCDNC5
Wyścig  W2 11.08.2019 start godz. 11:20:00
Lp. Nazwa jachtu Nr na żaglu Prowadzący wsp. KWR Czas mety Czas trasy Czas przeliczony Miejsce
1NeoprofilPOL 9668Piotr Adamowicz1,334111:48:4500:28:4500:38:211
2Stoczniowiec 80POL 280Bajerski Stanisław1,156911:56:0400:36:0400:41:442
3HadarPOL 1070Jerzy Brezdeń1,510311:48:1100:28:1100:42:343
4Agata 8POL 10001Hubert Cieślak1,373111:52:3600:32:3600:44:464
5JarichoPOL 1320Piotr Korczak1,316111:54:5000:34:5000:45:515
Wyścig  Wyścig W3 11.08.2019 start godz. 12:15:00
Lp. Nazwa jachtu Nr na żaglu Prowadzący wsp. KWR Czas mety Czas trasy Czas przeliczony Miejsce
1HadarPOL 1070Jerzy Brezdeń1,510312:36:0000:21:0000:31:431
2NeoprofilPOL 9668Piotr Adamowicz1,334112:39:0000:24:0000:32:012
3Agata 8POL 10001Hubert Cieślak1,373112:40:0000:25:0000:34:203
2Stoczniowiec 80POL 280Bajerski Stanisław1,156912:47:0000:32:0000:37:012
5JarichoPOL 1320Piotr Korczak1,316112:44:5000:29:0000:38:105
2019 DACRON 70
Termin:10 sierpnia 2019
Trasa:Zatoka Gdańska, Górki Zachodnie
Klasa OPEN
Wyścig  W1 10.08.2019 start godz. 11:30:00
Lp. Nazwa jachtu Nr na żaglu Prowadzący Czas mety Czas trasy Miejsce
1BluesinAPOL 912Piotr Falk13:04:0001:34:001
2ZefirekPOL 178Stanisław Bajerski13:04:0001:34:002
3Neptunia205Stanisław Tokarski13:30:0002:00:003
4LottaV 1958Marcin Palacz13:33:0002:03:004
5SerinaV 2612Korneliusz Packi13:38:0002:08:005
6BostaPOL 18871Stanisław Skory14:46:0003:16:006
7NotosBNKrystian NestorowiczDNCDNC8
8MirabellePOL 20192Robert NapiórkowskiDNSDNS8
Wyścig  W2 11.08.2019 start godz. 11:20:00
Lp. Nazwa jachtu Nr na żaglu Prowadzący Czas mety Czas trasy Miejsce
1BluesinAPOL 912Piotr Falk11:46:5200:26:521
2ZefirekPOL 178Stanisław Bajerski11:53:2300:33:232
3LottaV 1958Marcin Palacz11:55:4300:35:433
4SerinaV 2612Korneliusz Packi11:56:2500:36:254
5NotosBNKrystian Nestorowicz12:15:1000:55:105
6MirabellePOL 20192Robert NapiórkowskiDNCDNC8
7Neptunia205Stanisław TokarskiDNCDNC8
8BostaPOL 18871Stanisław SkoryDNSDNS8
Wyścig  Wyścig W3 11.08.2019 start godz. 12:15:00
Lp. Nazwa jachtu Nr na żaglu Prowadzący Czas mety Czas trasy Miejsce
1BluesinAPOL 912Piotr Falk12:38:0000:23:001
2ZefirekPOL 178Stanisław Bajerski12:45:0000:30:002
3SerinaV 2612Korneliusz Packi12:46:0000:31:003
4Neptunia205Stanisław Tokarski12:48:0000:33:004
5NotosBNKrystian Nestorowicz13:07:0000:52:005
6BostaPOL 18871Stanisław SkoryDNSDNS8
7MirabellePOL 20192Robert NapiórkowskiDNSDNS8
8LottaV 1958Marcin PalaczDSQDSQ8

2019 DACRON 70
Błękitna Wstęga AKM Gdańsk 2019
Termin:10-11 sierpnia 2019
Trasa:Zatoka Gdańska, Górki Zachodnie, Wisła Śmiała
Klasa Open 70
Lp Nazwa jachtu Nr na żaglu Prowadzący W1 W2 W3 Czas razem Miejsce
1HadarPOL 1070Jerzy Brezdeń01:27:0000:28:0000:21:0002:16:111
2BluesinAPOL 912Piotr Falk01:34:0000:26:5200:23:0002:23:522
3NeoprofilPOL 9668Piotr Adamowicz01:42:0000:28:4500:24:0002:34:453
4ZefirekPOL 178Bajerski Stanisław01:47:0000:33:2300:30:0002:50:234
5Stoczniowiec 80POL 280Bajerski Stanisław01:57:0000:36:2500:32:0003:05:045
6SerinaV 2612Korneliusz Packi02:08:0000:36:2500:31:3003:15:556
7Agata 8POL 10001Hubert CieślakDNS00:32:3600:25:00niesklasyfikowany
8JarichoPOL 1320Piotr KorczakDNC00:34:5000:29:00niesklasyfikowany
9NotosBNKrystian NestorowiczDNC00:55:1000:52:00niesklasyfikowany
10Neptunia205Stanisław Tokarski02:00:00DNC00:33:00niesklasyfikowany
11LottaV 1958Marcin Palacz02:03:0000:35:43DSQniesklasyfikowany
12BostaPOL 18871Stanisław Skory03:16:00DNSDNSniesklasyfikowany
13MirabellePOL 20192Robert NapiórkowskiDNSDNSDNSniesklasyfikowany

Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Poslki ORC 2019 załóg dwuosobowych
Termin:07-11 sierpnia 2019
Trasa:Morze Bałtyckie, Sopot
Miejsce Nazwa jachtu Nr na żaglu Prowadzący Współprowadzący W1 W2 W3 Razem
1Busy LizzyPOL 15946Jakub MariańskiArtur Bardziej3,001,004,008,00

Ostatnia aktualizacja: 16-08-2019
 Akademicki Klub Morski w Gdańsku, adres korespondencyjny: ul. Stogi 18, 80-642, Gdańsk - Górki Zachodnie, NIP 584-02-54-136, e-mail:akm@akm.gda.pl