AKM Gdańsk.
odwiedzono nas:
66862 razy
od 21-06-2016.
POLSKI    ENGLISH
AKM na facebook'u
AKM na też celebruje.

 Wyniki jachtów klubowych z regat w roku 2012

Wewnętrzne Regaty o Puchar Komandora Klubu 2012
Termin:19 maja 2012
Trasa:Zatoka Gdańska
Miejsce Typ Nazwa jachtu Prowadzący Czas bezwględny
bezwględne po przeliczeniu
1 7Mantra 31Duży PtakKrzysztof Paul51'40''
2 5MinitonnerMały PtakMichał Ruciński64'15''
3 3Dufor 2800Mea ReginaWojciech Macieja69'00''
410Albin VegaSerinaTomasz Gajek73'10''
5 4B 31AganeKrzysztof Kluczek79'20''
6 2B 31TigernGrzegorz Brodowski79'30''
714Dufor 24TensorPiotr Krzemiński99'15''
8 9Tur 84La MerMarcin Cegielski99'35''
912Becker 27AndreaAndrzej Krzystowski99'40''
1013Mak 707Anna BAndrzej Bartoszewicz99'45''
11 6Ocean 900 modifikowanyFavoritaJuliusz Krzystowski102'10''
12 8Tango 780 FamilyErminusPiotr Wajcht103'15''
13 1Nefryt modyfikowanySindbadTadeusz Stawski103'30''
1411Conrad 600Panna RadosnaCezary Szymanek107'10''
Zawiadomienie o regatach (do pobrania)

Regaty o Puchar Mariny Gdańsk
Termin:16-17.06.2012
Trasa:Zatoka Gdańska
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
ORC 1DUŻY PTAKKrzysztof Paul1
ORC 2MAŁY PTAKMaciej Chatlas4

Regaty o Puchar Dowódcy Marynarki Wojennej RP
Termin:29-30.06.2012
Trasa:Zatoka Gdańska
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
ORC 1DUŻY PTAKKrzysztof Paul1

Regaty Baltic Sail Nord Cup 2012
Termin:8-10.07.2012
Trasa:Zatoka Gdańska
GrupaNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
ORCDUŻY PTAKKrzysztof Paul1
ORCMAŁY PTAKMaciej Chatlas6
KWRDUŻY PTAKKrzysztof Paul3
PPJK T2Neoprofil (PPJK T2)Piotr Adamowicz1

Wyścig o BURSZTYNOWY PUCHAR NEPTUNA
Termin:8.07.2012
Trasa:Zatoka Gdańska
Nr na żagluNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
POL 5215DUŻY PTAKKrzysztof Paul3
POL 9668Neoprofil (PPJK T2)Piotr Adamowicz11
POL 193MAŁY PTAKMichał Ruciński24

XXII Regaty Samotników
Termin:21.07.2012
Trasa:Gdynia
GrupaNr na żagluNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
ORCPOL 5215DUŻY PTAKMariusz Klupiński1
KWRPOL 5215DUŻY PTAKMariusz Klupiński3

II Jesienne Regaty o Butelkę Rumu Komandora Klubu 2012
Termin:8 września 2012
Trasa:Wisła Śmiała, Zatoka Gdańska
Miejsce Typ Nazwa jachtu Prowadzący Czas Miejsce po przeliczeniu
1Böstrom B31 Mk IITigernGrzegorz Brodowski03:50:041
2Tur 84La MerMarcin Cegielski03:51:403
3Albin VegaFree SailorTomasz Gaczoł03:55:415
4Mak 707Anna BAndrzej Bartosiewicz04:08:504
5Ocean 900 (modyfikowany)FavoritaJuliusz Krzystowski04:16:412
DSCBöstrom B31 Mk IAganeKrzysztof Kluczek-DSC
DSCBecker 27AndreaAndrzej Krzystowski-DSC
DSCAlbin VegaSerinaKorneliusz Packi-DSC
-D-24AfinorMikołaj Stankiewicznie ukończył
-Tango 780 FamilyErminusPiotr Wajchtnie ukończył
-Old timerMonamiMarian Pawlisznie ukończył
-Conrad 660Panna RadosnaCezary Szymaneknie ukończył
-Nefryt (zmodyfikowany)SindbadTadeusz Stawskinie ukończył

Puchar 6 piw
Termin:13.10.2012
Trasa:Zatoka Gdańska
GrupaNr na żagluNazwa jachtuProwadzącyMiejsce
ORCPOL 5215Duży PtakKrzysztof Paul7
KWRPOL 8728SerinaKorneliusz Packi15

Ostatnia aktualizacja: 02-09-2013
 Akademicki Klub Morski w Gdańsku, adres korespondencyjny: Skrytka pocztowa 15, 80-213 Gdańsk 13, NIP 584-02-54-136, e-mail:akm@akm.gda.pl