AKM Gdańsk.
odwiedzono nas:
83348 razy
od 21-06-2016.
POLSKI    ENGLISH
AKM na facebook'u
AKM na też celebruje.

 Lista pięciu ostatnio opublikowanych ogłoszeń AKM
   

2018-01-10   Bosman przystani klubowej
     

Zarząd Klubu informuje, że z dniem 1 stycznia 2018 roku podjął pracę bosman przystani pan Janusz Stryniewski. W okresie od stycznia do 15 marca bosman będzie obecny na przystani w środy i piątki w godzinach od 10.00 do 13.00.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2017-12-19   spotkanie opłatkowo-noworoczne
     

Zarząd AKM zaprasza wszystkich członków na spotkanie opłatkowo- noworoczne.                                                                                                     Po raz kolejny przytuli nas Restauracja Pałac Opatów w Oliwie serwując, jak zawsze niezwykłą atmosferę i samkowite dania. Termin: 12 stycznia 2018r. godzina 18.00, koszt 55 zł/osoby. Napoje inne niż kawa, herbata - we własnym zakresie.....Zarząd przypomina, że na spotkaniu odbędzie się oficjalne podziekowanie kol. Januszowi Koteckiemu za Jego wieloletnią pracę w charakterze bosmana.                   Prosimy o potwierdzanie obecności do kol. Terey Rutkowskiej-Packiej na adres emaillowy: teresa.55@interia.pl

ZAPRASZAMY

Zarząd AKM

informację dodał: Teresa Rutkowska-Packa

2017-12-17   Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne
     

"Jest taka noc

wieczorną Gwiazdą naznaczona,
z siankiem pod białym obrusem
i potrawami dwunastoma

jest taka noc
mocą miłości jednocząca
małym Opłatkiem silniejsza
od rąk splecionych tysiąca

jest taka noc
jasna pomimo ciemności
triumfująca miejscem przy stole
dla nieznanego gościa

jest taka noc
pełna tajemnic i blasku
pachnąca świerkiem i piernikiem
kiedy zwierzęta mówić potrafią
a ludzie ze sobą - nie zawsze"

                                  / z sieci/

Wszystkim członkom, rezydentom i sympatykom Klubu  życzymy zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niechaj  nie opuszczają  nas siły i marzenia o kolejnych wyprawach i rejsach. Niechaj nas mocą i mądrością wesprze rodzina i przyjaciele. Nowy Rok niech nam wszystkim przyniesie nadzieję, że wrócą czasy, kiedy znowu będziemy ze sobą rozmawiali i się rozumieli.

Wszystkim - Wszystkiego Dobrego

Zarząd AKM

 

informację dodał: Teresa Rutkowska-Packa

2017-12-03   Nadzwyczajne Walne Zebranie
     

Zarząd Klubu informuje, że Nadzwyczajne Walne Zebranie zwołane na 30 listopada 2017 roku w sprawie zmiany Statutu Klubu, z powodu braku quorum, przekształciło sie w spotkanie dyskusyjne na temat proponowanych zmian Statutu. Zebrani wnieśli poprawki do projektu Statutu przedstawionego przez Zarząd Klubu. Wiekszość wniesionych w dyskusji poprawek będzie wprowadzona do kolejnej propozycji nowego tekstu Statutu. Szczególne podziękowania należą się gościowi NWZ pani Iwonie Topka, pracowiczce KRS, która wniosła szereg istotnych uwag formalno-prawnych do propozycji zmienionego Statutu. Zebrani ustalili, że następne NWZ w sprawie zmiany Statutu zostanie zwołane w drugiej połowie lutego 2018 roku. Poprawiony tekst Statutu zostanie opublikowany w Strefie Klubowicza. Po audycie prawnym zostanie przedstawiony jako jednolity tekst Statutu do akceptacji NWZ.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2017-11-30   Zakończenie pracy bosmana
     

Zarząd Klubu ninformuje, że z dniem 30 listopada zakończył pracę jako bosman kol. Janusz Kotecki. Zarząd Klubu składa podziękowania Koledze Koteckiemu za wieloletnią pracę w Klubie. Uroczyste pożegnanie Kol. Koteckiego jako bosmana Klubu odbędzie się na spotkaniu noworocznym.

Na przystani została odłączona instalacja wodna i wypowiedziana umowa o odbiór śmieci. Śmieci prosimy zabierać ze sobą.

Informujemy, że od stycznia 2018 roku pracę podejmie nowy bosman. W miesiącach od stycznia do kwietnia będzie do dyspozycji Członków Klubu i Rezydentów w określonych dniach. Daty będą podawane na stronie klubowej.

informację dodał: Wacław Liskiewicz
 Akademicki Klub Morski w Gdańsku, adres korespondencyjny: Skrytka pocztowa 15, 80-213 Gdańsk 13, NIP 584-02-54-136, e-mail:akm@akm.gda.pl