AKM Gdańsk.
odwiedzono nas:
49525 razy
od 21-06-2016.
POLSKI    ENGLISH
AKM na facebook'u

 Lista pięciu ostatnio opublikowanych ogłoszeń AKM
   

2017-05-25   UMOWY REZYDENCKIE
     

Szanowni Rezydenci,

uprzejmie przypominam tym z Państwa, którym skończyły się  umowy, o konieczności złożenia wniosku o postój jachtu na kolejny okres postoju ( najdłużej na rok). Do wniosku niezbędne jest załączenie aktualnej polisy oc jachtu.

Wszelkie informacje dotyczące umów można uzyskac u  Teresy Rutkowskiej - Packiej, kontakt emaillowy: teresa.55@interia.pl

Zarząd AKM

informację dodał: Teresa Rutkowska-Packa

2017-05-23   Likwidacja szkód po niedzielnym wypadku
     

Według informacji uzyskanych w dniu dzisiejszym Kapitanat Portu skierował sprawę do rozpatrzenia przez Izbę Morską. Odrębnie Kaptanat Portu prowadzi dochodzenie w trybie administracyjnym w stosunku do prowadzącego jacht motorowy, który spowodował zafalowanie. Jenostka była przeprowadzana ze stoczni Galeon do portu w Gdańsku. Likwidacja szkód będzie prowadzona w trybie indywidualnych uzgodnień poszczególnych poszkodowanych ze sprawcą wypadku. Klub likwiduje jedynie szkody, które wystąpily na pomostach. Jeżeli są jeszcze jakieś uszkodzenia, które nie zostały zawarte w "Raporcie o wypadku morskim" to należy odpowiednie pismo skierować do Kapitanatu Portu. "Raport" jest dostępny u bosmana przystani. Nazwisko i kontakt do prowadzącego jacht motorowy jest dostępne u bosmana przystani.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2017-05-14   Otwarcie sezonu na portalu PoZŻ
     

Zdjęcia i film z otwarcia sezonu można juz oglądać na portalu www.zeglarski.info

 

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2017-05-14   Po otwarciu sezonu
     

W imieniu Zarządu Klubu składam podziękowania Koleżankom i Kolegom, którzy w znaczący sposób przyczynili sie do organizacji otwarcia sezonu. Należą do nich: Teresa Rutkowska-Packa, Leszek Horzela, Wiesław Jasiński, Adam Kulczycki, Jakub Marjański oraz armator "Jasnej Ciasnej" ks. Krzysztof Masiulanis. Podziękowania składam wszystkim członkom Klubu, którzy ze zrozumieniem przyjeli ograniczenia dotyczące parkowania samochodów wdniu otwarcia sezonu. Odrębne serdeczne podziękowania dla państwa Marjańskich za ufundowanie postumentu i tablicy pamiątkowej.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2017-05-12   Informacja o mozliwosciach parkowania samochodów
     

Zarząd Klubu informuje, że 13 maja 2017 przy braku miejsc parkingowych na terenie przystani AKM lub ulicy Stogi można skorzystać z parkingu COSA AZS (hotel Galion) - ok. 150 m. w kierunku NCŻ.

Wjazd  na pobrany przy wjeździe bilet

Przed wyjazdem prosimy o skasowanie biletu w recepcji hotelu

Recepcja otwiera bramke wyjazdową

Opłata za parkowanie 2,00 PLN / godz.

informację dodał: Wacław Liskiewicz
 Akademicki Klub Morski w Gdańsku, adres korespondencyjny: Skrytka pocztowa 15, 80-213 Gdańsk 13, NIP 584-02-54-136, e-mail:akm@akm.gda.pl