AKM Gdańsk.
odwiedzono nas:
110139 razy
od 21-06-2016.
POLSKI    ENGLISH
AKM na facebook'u
AKM na też celebruje.

 Lista pięciu ostatnio opublikowanych ogłoszeń AKM
   

2018-07-13   Zaproszenie na imprezę
     

Drodzy żeglarze!

Zapraszamy Was serdecznie na nasz coroczny zlot jachtów Dacron70. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 11-12 sierpnia. 

Jednym z naszych gości honorowych będzie Piotr Czarniecki, żeglarz konstruktor i budowniczy jachtów. Opowie o swojej przygodzie z projektem "Setką przez Atlantyk". 

Załączamy zawiadomienie o towarzyszących regatach. 

Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo. Zapoznajcie się z Kartą Wyposażenia Jachtu” Komisji Technicznej Pomorskiego Związku Żeglarskiego, która staje się obowiązującym na naszym akwenie dokumentem.

Szczegóły już wkrótce. Zgłoszenia wstępne proszę przesyłać mailem na zlotdacron70@gmail.com podając nazwę jednostki, wiek, ilość załogi. 

Zapraszamy

informację dodał: Administrator

2018-07-11   Umowy rezydenckie na postój jachtu
     

Zarząd Klubu informuje, że u Bosmana Klubu i Księgowej są do podpisania i odebrania umowy postojowe dla rezydentów. Armatorzy, którzy nie podpisali umów i ich nie odebrali proszeni są o skontaktowanie się z w/w osobami i załatwienie tych spraw do końca lipca 2018. Po tym terminie niepodpisanie umowy będzie traktowane jako jej wypowiedzenie. Skutkować to będzie przejściem postoju z umowy na stawki postoju gościnnego i konieczność zabrania jachtu z terenu przystani do końca sierpnia 2018.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2018-06-28   Dużo Szczęścia na nowej drodze życia.
     

Maria-Magdalena Lewandowska w początkach czerwca b.r. poślubiła prawdopodobnie najstarszego członka naszego Klubu, mianowicie Krzysztofa Paula.

Rzecz miała miejsce na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, w pobliżu ruchomych wydm i latarni morskiej Czołpino, we wsi Smołdziński Las, w pensjonacie Galeria Sen pani Krystyny Reichel, w wysokich trawach pod wiekowym dębem.

Kolegom, Znajomym i Przyjaciołom oraz Zespołowi Dużego Ptaka nowożeńcy życzą dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego.

informację dodał: Administrator

2018-06-21   Informacja RODO
     

Zarząd Klubu informuje, że w związku z wejściem w życie regulacji prawnych dotyczących danych osobowych, od 30 czerwca będzie do pobrania u bosmana Klubu "Informacja dla członków Klubu"> Dokument zawiera warunki, które będzie przestrzegał Klub jako administrator danych osobowych. Jednoczesnie poprosimy członków Klubu o uaktualnienie swoich danych osobowych. Pobranie "informacji" prosimy kwitować u bosmana Klubu.

informację dodał: Wacław Liskiewicz

2018-06-19   Wstrzymanie wniosków o postój jachtu
     

Zarząd Klubu z uwagi na wyczerpanie pojemności przystani klubowej, zarówno na lądzie jak i na wodzie, podjął uchwałe o wstrzymaniu, aż do odwołania przyjmowania wniosków o postój jednostek na terenie przystani klubowej AKM.

informację dodał: Wacław Liskiewicz
 Akademicki Klub Morski w Gdańsku, adres korespondencyjny: ul. Stogi 18, 80-642, Gdańsk - Górki Zachodnie, NIP 584-02-54-136, e-mail:akm@akm.gda.pl