AKM Gdańsk.
odwiedzono nas:
48404 razy
od 21-06-2016.
POLSKI    ENGLISH
AKM na facebook'u

 Wyniki jachtów klubowych z regat w roku 2015

Wewnętrzne Regaty o Puchar Komandora Klubu 2015
Termin:17 maja 2013
Trasa:Wisła Śmiała, Wisła Martwa
Miejsce Typ Nazwa jachtu Prowadzący Czas bezwględny
bezwględne po przeliczeniu
1 1B 31AganeKrzysztof Kluczek??'00''
2 2NefrytGoplanaRobert Napiórkowski??'00''
DNS DNSDufor 24AfinorMarcin DanielewiczDNS

ORC Sportboat European Championship
Termin:24 maja 2015
Trasa:Balaton (Węgry)
Miejsce Typ Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Wyścig 4
3Cors T2NeoprofilPiotr Adamowicz9335

Regaty Pucharu Polski 2015 w klasie Omega Sport w Pszczynie
Termin:23-24 maja 2015
Trasa:Jez. Goczałkowickie (Pszczyna)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3 4 5 6 7 8 9
4 MIPRO AKM Michał Ruciński, Krystyna Kiczko, Piotr Małecki 29,0 692622(10)(dns)2

Żeglarski Puchar Trómiasta 2015
Termin:29-31 maja 2015
Trasa:Zat. Gdańska (Gdynia, Sopot, Gdańsk)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Wyścig 4 Wyścig 5 Punkty
3ORCDuży PtakKrzysztof Paul(7)115512
4ORCNeoprofilPiotr Adamowicz5422(7)13

Regaty o Pucharu Yacht Clubu "Opty" w Chełmie Śląskim
Termin:30-31 maja 2015
Trasa:Jez. Dziećkowice II (Chełm Śląski)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3 4 5 6
2 MIPRO AKM Michał Ruciński, Krystyna Kiczko, Piotr Małecki 12,0 31233(4)

Regaty o Puchar Różowej Konwalii
Termin:13-14 czerwca 2015
Trasa:Jez. Wieleńskie (Wieleń)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3 4 5
2 MIPRO AKM Michał Ruciński, Krystyna Kiczko, Piotr Sutkowski 7,0 1(4)321

Puchar Mariny Gdańsk 2015
Termin:13-14 czerwca 2015
Trasa:Zatoka Gdańska (Gdańsk)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Punkty
3ORCDuży PtakKrzysztof Paul11911

Regaty o Puchar Burmistrza Zalewa
Termin:20-21 czerwca 2015
Trasa:Jez. Ewingi (Zalewo)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3 4
4 MIPRO AKM Michał Ruciński, Krystyna Kiczko, Piotr Małecki 9 522(6)

Eljacht Cup 2015
Termin:20-21 czerwca 2015
Trasa:Zatoka Gdańska (Górki Zachodnie)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścigi Punkty
1 2 3 4
1ORCNeoprofilPiotr Adamowicz45116
6ORCDuży PtakKrzysztof Paul11241016
1KWRNeoprofilPiotr Adamowicz33126
2KWRDuży PtakKrzysztof Paul122237
4OPENGringoŁukasz Stawski454513

Puchar Marynarki Wojennej RP
Termin:27 czerwca 2015
Trasa:Zat. Gdańska (Gdynia)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący GPH Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Punkty
1ORC ADuży PtakKrzysztof Paul619,71113

Selden Mistrzostwa Polski Sportboat Orvaldi Nord Cup 2015
Termin:02-05 lipca 2015
Trasa:Zat. Gdańska (Górki Zachodnie)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścigi Punkty
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1ORC SportNeoprofilPiotr Adamowicz21111516DNC7,5

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych ANWIL CUP 2015
Termin:05-07 lipca 2015
Trasa:Jez. Włocławskie (Zarzeczewo k. Włocławka)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Wyścig 4 Punkty
1T2NeoprofilPiotr Adamowicz11114

Regaty w ramach I Zlotu Dacron'70
Regaty w klasach Nefrtyt i Albin Vega
Termin:11 lipca 2015
Trasa:Wisła Śmiała, Wisła Martwa
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Punkty
1NefrytGoplanaRobert Napiórkowski    
 Nefryt      
 Nefryt      
 Nefryt      
 Nefryt      
1Albin VegaSerinaKorneliusz Packi    
2Albin VegaBula TaleTadeusz Staniszewski    
Regaty o Błękitną Wstęgę Lat 70'tych
Termin:12 lipca 2015
Trasa:Zatoka Gdańska
Miejsce Typ jachtu Nazwa jachtu Prowadzący Załoga
1 IchtianderEugeniusz Płóciennikbrak
2setka (mod.)GringoŁukasz StawskiDorota Dajkowska, Kajetan Stawski
3Faurby 999Busy LizzyJakub Marjański 
4    
5    
6    
7    
8    
9    
10    
11    
12    
13    
14    
15    
16    

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Sailbook Cup
Termin: 18-26 lipca 2015
Trasa:Sopot - Visby - Sopot
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Sopot-Visby Visby-Sopot Punkty
1KWRCzarny BonawenturaJan Kłosowski   
 OPENGringoŁukasz Stawski   

Międzynarodowe Regaty im. Jarka Rąbalskiego
Termin:27-29 lipca 2015
Trasa:Zalew Wiślany (Nowa Pasłęka)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Punkty
1T2NeoprofilPiotr Adamowicz1113

Puchar Polski w klasie Omega Sport
Termin:29-30 sierpnia 2015
Trasa:Jez. Myśliborskie (Myślibórz)
Miejsce Nazwa teamu Załoga Punkty Wyścigi
1 2 3
7 MIPRO AKM Michał Ruciński, Krystyna Kiczko, Piotr Małecki 19 487

Puchar Obrońców Westerplatte 2015
Termin:28-30 sierpnia 2015
Trasa:Zat. Gdańska (Gdańsk)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Wyścig 1 Wyścig 2 Wyścig 3 Wyścig 4 Punkty
1ORCDuży PtakKrzysztof Paul21126

Podsumowanie sezonu 2015 w klasie Omega sport
Miejsce Nazwa teamu Sternik Załoga Pszczyna Chełm Śląski Wieleń Zalewo Górki Zachodnie Puck MP Szczecin Myślibórz Punkty
1,0 1,0 1,0 1,1 1,1 1,3 1,1 1,1
4 MIPRO AKM Michał Ruciński Krystyna Kiczko, Piotr Małecki, Piotr Sutkowski 88 95 95 96,8 93,5 107,9   92,4 668,6

56. Regaty Gdynia - Władysławowo - Gdynia
Termin:05-06 września 2015
Trasa:Bałtyk
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący PLT Off PLD Off Czas trasy Czas przeliczony
4ORC 1Duży PtakKrzysztof Paul0,928151,409:01:1905:52:27

REGATY O PUCHAR KOMANDORA Jachtklubu Morskiego „NEPTUN”
Termin:12-13 września 2015
Trasa:Zat. Gdańska (Górki Zachodnie)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Czas na mecie czas biegu
1Klasa IIINeoprofilPiotr Adamowicz12:21:531:21:53
3Klasa IVDuży PtakKrzysztof Paul12:20:021:20:02

PUCHAR 6 PIW
Termin:12 września 2015
Trasa:Zat. Gdańska (Górki Zachodnie)
Miejsce Nazwa jachtu Prowadzący Czas na mecie czas biegu NHC Czas przeliczony
3NeoprofilPiotr Adamowicz12:21:5349130,5824357
11Duży PtakKrzysztof Paul12:20:0248021,0084840

Wielka Żeglarska Bitwa o Gotland 2015
Termin:13-18 września 2015
Trasa:Bałtyk (Górki Zachodnie)
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Czas na mecie czas biegu Czas przeliczony Punkty
1ORC 2Busy LizzyJakub Marjański03 18:41:0090:41:0052:06:251

Regatry o Złote Kalesony 2015
Termin:10 października 2015
Trasa:Górki Zachodnie - Jastarnia
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Czas na mecie czas biegu Czas przeliczony Punkty
4ORCGoplanaRobert Napiórkowski16:33:0006:13:0003:18:504
6ORCBusy LizzyJakub Marjański15:49:5005:29:5003:30:076
7OPENSerinaKorneliusz Packi16:37:0606:17:06 7
8OPENGringoŁukasz Stawski16:37:2506:17:25 8
11OPENVolturiMichał Chomczyński16:52:2006:32:20 11

Regatry o Jesienne Regaty o utelkę Rumu Komandora Klubu
Termin:17 października 2015
Trasa:Zatoka Gdańska (Górki Zachodnie)
Miejsce Typ Nazwa jachtu Prowadzący Klub macierzysty Miejsce po przeliczeniu
1BenetauAquarellaAndrzej ZielińskiJK im. Conrada1
2Granada 27CzarodziejkaAndrzej KonnakJacht Klub Morski GRYF2
3 ? KokonikMaciej ŻarwalskiAKM Gdańsk3
4Ocean 900FavoritaJuliusz KrzystowskiAKM Gdańsk7
5Faurby 999Busy LizzyJakub MarjańskiAKM Gdańsk8
6Becker 27VolturiMichał ChomczyńskiAKM Gdańsk4
7Setka (modyufikowana)GringoŁukasz StawskiAKM Gdańsk5
8NefrytGoplanaRobert NapiórkowskiAKM Gdańsk6
9Becker 27Mea ReginaJerzy OrężakAKM Gdańsk9
DNFTur 84La MerMarcin CegielskiAKM GdańskDNF
DNFConrad760 RTAmicaWłodzimierz JankowskiAKM GdańskDNF

Puchar Bałtyku Południowego
Miejsce Klasa Nazwa jachtu Prowadzący Klasyfikacja
1ORC ClubDuży PtakKrzysztof Paulklasyfikacja ogólna
3ORCDuży PtakKrzysztof Paulklasyfikacja regat morskich
1ORCDuży PtakKrzysztof Paulklasyfikacja najaktywniejszy sternik

XXI Regaty Barburkowe w Koninie
Termin:21 listopada 2015
Trasa:Jez. Pątnowskie (Pątnów)
Miejsce Nazwa teamu Załoga
1 MIPRO AKM Michał Ruciński, Krystyna Kiczko, Piotr Małecki

Ostatnia aktualizacja: 22-11-2015
 Akademicki Klub Morski w Gdańsku, adres korespondencyjny: Skrytka pocztowa 15, 80-213 Gdańsk 13, NIP 584-02-54-136, e-mail:akm@akm.gda.pl